Фарба для ванн в балончиках

Фарба для ванн в балончиках

З плином часу ванни втрачають колишній вигляд, на них з'являються іржаві плями, подряпини та відколи. Але, замінити стару ванну зможе не кожен, оскільки це задоволення не з дешевих. А іноді після її заміни потрібне проведення капітального ремонту цього в кімнаті. Тому, щоб вийти з ситуації з мінімумом витрат коштів і часу, варто купити фарбу для ванн в балончику. Вона дозволить зробити реставрацію покриття власними силами та обійдеться набагато дешевше.

Емаль, яку можна знайти на полицях магазинів в аерозольних балонах, швидко сохне. Як правило, вона проводиться в класичному білому кольорі й відрізняється високим ступенем адгезії з усіма емалевими покриттями. Такий аерозоль широко застосовується для реставрації холодильників, опалювальних та водонагрівальних приладів, раковин, ванн та інших предметів з покриттям з емалі, наявних в побуті кожної сім'ї.

Аерозоль зручно використовувати навіть у важкодоступних місцях. Акрилова фарба здатна забезпечити шар, що витримує температури до 100 ° С. При здійсненні реставраційних дій найбільш прийнятною є температура в діапазоні +15 - + 25 ° С. Якщо її постійно підтримувати, емаль після закінчення двох діб набере необхідні властивості.

 

Як пофарбувати чавунну ванну за допомогою балончика

 

Здавалося б, немає нічого простішого, ніж застосування фарби в аерозолі! Досить натиснути на розпилювач і нанести на поверхню. Але, виявляється, навіть така проста робота, як реставрація ванній з чавуну, має свої особливості. Щоб отримати очікуваний результат і радіти йому тривалий час, важливо діяти згідно з інструкцією, дотримуючись необхідні етапи.

Крім емалі, для чавунної ванни необхідно запастися наждачним папером, м'якою ганчіркою, губкою і засобом для очищення ванн та раковин. Далі можна приступати до роботи.

Даний етап є обов'язковим і його не можна обійти. В іншому випадку біла фарба не візьметься на поверхню або ж занадто швидко відшарується. Тому за допомогою миючого засобу і мочалки ванна ретельно очищається від бруду, нальоту і залишків мила, після чого гарненько просушується. Якщо на поверхні спостерігаються пошкодження, їх необхідно зашліфувати за допомогою наждачки, видалити пил, що утворився і провести знежирення. Потім знову ванна просушується із застосуванням м'якої тканини або фена.

Наступним етапом є безпосередньо фарбування. Для цього треба взяти балончик і гарненько струснути його вміст. Після з відстані близько 30 см можна нанести тонким шаром вміст балончика на пошкодження. При цьому важливо стежити, щоб аерозоль ліг рівномірно. Через 6 годин можна нанести новий шар на поверхню. Але, не виключено, що може знадобитися ще один, завершальний шар. Пофарбовану ванну не можна використовувати протягом 48 годин. Такого часу зазвичай досить, щоб акрил повністю висох.

При експлуатації будь-якого аерозолю, не виключаючи емаль для ванної, важливо дотримуватися такі правила безпеки:

 

Акрилова фарба в балончику - нова ванна за пів години

 

Кожному з нас хоч раз в житті доводиться стикатися з матеріалом і роботою, з якими до цього не були знайомі. Не працюючи на відповідному виробництві та не будучи майстром по реставрації ванн, навряд чи хтось займається цим з певною періодичністю. Тому, зіткнувшись одного разу з потребою оновити ванну, споживачі задають цілий ряд питань, на які ми зараз спробуємо відповісти.

До переваг аерозолю можна віднести наступне:

Працюючи з фарбою в балончику треба враховувати:

Додатково про застосування фарби для ванни можна почитати відгуки. У них прописані різні думки, узагальнюючи які, можна сказати, що ціна дозволяє оновити поверхні ванни недорого. Робота проводиться швидко і власними зусиллями.

Виникли складнощі при виборі товару?? Вам необхідна консультація?

Задайте питання по телефону:
Або скористайтеся послугою зворотний дзвінок:
Оформити заявку на зворотний дзвінок
ОТСЛЕЖИВАНИЕ
ПОСЫЛОК
Подробнее на сайте
Другая посылка